Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy
RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP > Menu podmiotowe > Urzędy dzielnic > Ochota > Rada Dzielnicy (kadencja 2010-2014) > Komisje > Komisje Rady Dzielnicy Ochota

Komisje Rady Dzielnicy Ochota

  Drukuj
 

Komisja Polityki Gospodarczej, Budżetu i Finansów:

  1. Piotr Krasnodęmbski - przewodniczący
  2. Sylwia Mróz - wiceprzewodnicząca
  3. Lech Barycki
  4. Jolanta Bednarska
  5. Witold Dzięciołowski
  6. Anna Jarosińska-Potyra  
  7. Jan Kasprzyk
  8. Łukasz Kwaśniewski
  9. Edward Markowski
  10. Sebastian Saliński
  11. Anna Maria Zbytniewska

Komisja Polityki Przestrzennej, Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska 

  1. Lech Barycki - przewodniczący
  2. Cecylia Aleksandrowicz
  3. Jacek Gomółka
  4. Ingeborga Janikowska-Lipszyc
  5. Piotr Krasnodęmbski
  6. Edward Markowski
  7. Sylwia Mróz
  8. Mariusz Oprzadek
  9. Sebastian Saliński
  10. Karol Wiszniewski
  11. Anna Maria Zbytniewska

Komisja Bezpieczeństwa i Samorządności:

  1. Jolanta Bednarska - przewodnicząca
  2. Grażyna Czarnomorska-Stołecka - wiceprzewodnicząca
  3. Tomasz Cwyl
  4. Andrzej Jegliński
  5. Sylwia Mróz

Komisja Oświaty, Wychowania i Sportu:

  1. Monika Stecka - przewodnicząca
  2. Ingeborga Janikowska - Lipszyc - wiceprzewodnicząca
  3. Tomasz Cwyl
  4. Witold Dzięciołowski
  5. Jarosińska-Potyra Anna
  6. Jan Kasprzyk
  7. Piotr Krasnodęmbski
  8. Łukasz Kwaśniewski
  9. Edward Markowski
  10. Sylwia Mróz
  11. Mariusz Oprządek
  12. Małgorzata Rojek
  13. Karol Wiszniewski

Komisja Zdrowia, Rodziny i Polityki Społecznej:

  1. Anna Jarosińska-Potyra - przewodnicząca
  2. Hanna Gęściak-Wojciechowska
  3. Jacek Gomółka
  4. Andrzej Jegliński
  5. Mariusz Oprządek

Komisja Kultury:

  1. Grażyna Czarnomorska - Stołecka - przewodnicząca
  2. Cecylia Aleksandrowicz - wiceprzewodnicząca
  3. Witold Dzięciołowski
  4. Gęściak - Wojciechowska Hanna
  5. Andrzej Jegliński
  6. Jan Kasprzyk
  7. Małgorzata Rojek
  8. Monika Stecka

Komisja Rewizyjna:

  1. Cecylia Aleksandrowicz - przewodnicząca
  2. Jolka Bednarska - wiceprzewodnicząca
  3. Lech Barycki
  4. Łukasz Kwaśniewski
  5. Sylwia Mróz
  6. Małgorzata Rojek
  7. Sebastian Saliński

Komisja Mieszkaniowa:

  1. Cecylia Aleksandrowicz - przewodnicząca
  2. Jolanta Bednarska
  3. Hanna Gęściak - Wojciechowska
  4. Anna Jarosińska - Potyra
  5. Andrzej Jegliński
  6. Jan Kasprzyk  
  7. Monika Stecka

_______________________________________________

zobacz:
 
 
Wprowadził Lankiewicz Agnieszka (Dzielnica Ochota) 29-12-2010
Aktualizujący Lankiewicz Agnieszka (Dzielnica Ochota) 06-10-2014
Zatwierdzający Komisarska-Błąkała Beata (Dzielnica Ochota) 06-10-2014
Publikujący Zawodnik-Moranowicz Ewa (Gabinet Prezydenta (GP)) 06-10-2014
Liczba odwiedzin: 4598
Rejestr zmian
 
jak korzystać z BIP | rejestr zmian | redakcja BIP | mapa serwisu | kontakt | dane osobowe