Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy
RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP > Menu podmiotowe > Urzędy dzielnic > Mokotów > Rada Dzielnicy (kadencja 2006-2010) > Komisje Rady Dzielnicy > Komisje Rady Dzielnicy Mokotów

Komisje Rady Dzielnicy Mokotów

  Drukuj
 

Komisja Bezpieczeństwa, Porządku Publicznego i Przeciwdziałania Patologiom Społecznym:

  1. Piotr Kremplewski – Przewodniczący
  2. Hanna Brózda – Wiceprzewodnicząca
  3. Patryk Górski – Wiceprzewodniczący
  4. Teodor Brewczyński
  5. Agata Klepaczko

Komisja Budżetu i Finansów:

  1. Remigiusz Grodecki – Przewodniczący
  2. Filip Flisowski – Wiceprzewodniczący
  3. Stanisław Pietrzak – Wiceprzewodniczący
  4. Hanna Brózda
  5. Miłosz Górecki
  6. Patryk Górski
  7. Teresa Lewandowska
  8. Ewa Łuczyńska

Komisja Gospodarki Komunalnej i Inżynierii Miejskiej:

  1. Teresa Lewandowska - Przewodnicząca
  2. Iwona Gajewska – Wiceprzewodnicząca
  3. Miłosz Górecki – Wiceprzewodniczący
  4. Katarzyna Beczek
  5. Małgorzata Laskus
  6. Stanisław Pietrzak
  7. Jadwiga Pomawska – Szwejk
  8. Radosław Sosnowski

Komisja Kultury, Sportu i Turystyki:

  1. Piotr Kremplewski – Przewodniczący
  2. Ewa Łuczyńska – Wiceprzewodnicząca
  3. Danuta Wójcikiewicz – Wiceprzewodnicząca
  4. Marek Dąbkowski
  5. Maciej Raś
  6. Radosław Sosnowski
  7. Małgorzata Szczęsna
  8. Katarzyna Weremczuk

Komisja Mieszkaniowa:

  1. Teodor Brewczyński – Przewodniczący
  2. Jadwiga Pomawska – Szwejk – Wiceprzewodnicząca
  3. Małgorzata Szczęsna – Wiceprzewodnicząca
  4. Paweł Sykulski
  5. Danuta Wójcikiewicz

Komisja Oświaty:

  1. Hanna Brózda – Przewodnicząca
  2. Łukasz Lorentowicz – Wiceprzewodniczący
  3. Witold Wasilewski – Wiceprzewodniczący
  4. Magdalena Drouet
  5. Filip Flisowski
  6. Agata Klepaczko
  7. Radosław Sosnowski
  8. Małgorzata Szczęsna

Komisja Planowania Przestrzennego i Ochrony Środowiska:

  1. Maria Rosołowska – Przewodnicząca
  2. Iwona Gajewska – Wiceprzewodnicząca
  3. Paweł Sykulski – Wiceprzewodniczący
  4. Adam Ciesielski
  5. Monika Czerniewska
  6. Remigiusz Grodecki
  7. Łukasz Lorentowicz
  8. Jadwiga Pomawska – Szwejk

Komisja Rewizyjna:

  1. Paweł Sykulski – Przewodniczący
  2. Adam Ciesielski – Wiceprzewodniczący
  3. Patryk Górski – Wiceprzewodniczący
  4. Teodor Brewczyński
  5. Maria Rosołowska

Komisja Rozwoju i Polityki Gospodarczej:

  1. Adam Ciesielski – Przewodniczący
  2. Monika Czerniewska – Wiceprzewodnicząca
  3. Remigiusz Grodecki – Wiceprzewodniczący
  4. Katarzyna Beczek
  5. Marek Dąbkowski
  6. Magdalena Drouet  
  7. Małgorzata Laskus
  8. Maria Rosołowska

Komisja Zdrowia, Pomocy Społecznej i Rodziny:

  1. Łukasz Lorentowicz – Przewodniczący
  2. Iwona Gajewska – Wiceprzewodnicząca
  3. Agata Klepaczko – Wiceprzewodnicząca
  4. Filip Flisowski
  5. Teresa Lewandowska

Komisja Samorządowa:

  1. Marek Dąbkowski – Przewodniczący
  2. Maciej Raś – Wiceprzewodniczący
  3. Katarzyna Weremczuk – Wiceprzewodnicząca
  4. Miłosz Górecki
  5. Witold Wasilewski

 
 
Wprowadził Midak Sebastian (Dzielnica Mokotów) 26-07-2007
Aktualizujący Midak Sebastian (Dzielnica Mokotów) 03-07-2009
Zatwierdzający Rosłoń Teresa (Dzielnica Mokotów) 03-07-2009
Publikujący Zawodnik-Moranowicz Ewa (Gabinet Prezydenta (GP)) 28-01-2011
Liczba odwiedzin: 5982
Rejestr zmian
 
jak korzystać z BIP | rejestr zmian | redakcja BIP | mapa serwisu | kontakt | dane osobowe