Kanał Wyżej
Komisje Rady Dzielnicy Mokotów

Komisja Rewizyjna
Łukasz Tkacz – Przewodniczący Marek Rojszyk – Wiceprzewodniczący Tomasz Szczegielniak – Wiceprzewodniczący Krzysztof Sosnowski Joanna Szymańska Grażyna Żak
Komisja Bezpieczeństwa, Porządku Publicznego i Przeciwdziałania Patologiom Społecznym
Marcin Gugulski – Przewodniczący Ewa Szaniewska – Wiceprzewodnicząca Hanna Brózda  Izabella Czaplińska Dorota Długosz - Janiak  Patryk Górski
Komisja Budżetu i Finansów
Remigiusz Grodecki – Przewodniczący Marek Rojszyk – Wiceprzewodniczący Łukasz Tkacz – Wiceprzewodniczący Hanna Brózda Jacek Malinowski Michał Mycka Ewa Szaniewska Maria Szreder Witold Wasilewski
Komisja Gospodarki Komunalnej i Inżynierii Miejskiej
Michał Mycka – Przewodniczący Maria Maciejewska  – Wiceprzewodnicząca Andrzej Milewski – Wiceprzewodniczący Monika Czerniewska  Miłosz Górecki Tomasz Szczegielniak
Komisja Kultury i Nazewnictwa
Maria Szreder – Przewodnicząca Radosław Sosnowski – Wiceprzewodniczący Joanna Balińska Hanna Brózda Patryk Górski Hanna Kosowska
Komisja Ładu Przestrzennego i Ochrony Środowiska
Krzysztof Sosnowski – Przewodniczący Remigiusz Grodecki – Wiceprzewodniczący Marek Rojszyk – Wiceprzewodniczący Monika Czerniewska  Małgorzata Drop Michał Mycka Jacek Ozdoba Witold Wasilewski
Komisja Oświaty
Barbara Kozłowska – Przewodnicząca Maria Maciejewska – Wiceprzewodnicząca Radosław Sosnowski – Wiceprzewodniczący Małgorzata Drop Marcin Gugulski Krzysztof Sosnowski Maria Szreder Joanna Szymańska Witold Wasilewski
Komisja Sportu i Turystyki
Patryk Górski – Przewodniczący Hanna Kosowska – Wiceprzewodnicząca Joanna Balińska Hanna Brózda  Andrzej Milewski Radosław Sosnowski Marcin Stępień
Komisja Spraw Statutowych i Polityki Lokalnej
Marek Rojszyk – Przewodniczący Jacek Ozdoba – Wiceprzewodniczący Marcin Stępień – Wiceprzewodniczący Monika Czerniewska  Miłosz Górecki Marcin Gugulski
Komisja Zdrowia, Pomocy Społecznej i Rodziny
Dorota Długosz – Janiak – Przewodnicząca Maria Maciejewska – Wiceprzewodnicząca Grażyna Żak – Wiceprzewodnicząca Izabella Czaplińska Barbara Kozłowska Jacek Ozdoba
Komisja Mieszkaniowa w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
Maria Maciejewska – Przewodnicząca Jacek Malinowski – Wiceprzewodniczący Joanna Szymańska – Wiceprzewodnicząca Izabella Czaplińska Dorota Długosz - Janiak Grażyna Żak


<strong>strona główna</strong>
warszawa19115.pl
um.warszawa.pl
radawarszawy.um.warszawa.pl
deklaracja dostępności
<strong>kontakt</strong>
MENU
Podkanały
Posiedzenia komisji
Dokumenty
Komisje Rady Dzielnicy Mokotów

Wersja standardowa