Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy
Informacja o kanałach RSS Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP > Menu podmiotowe > Urzędy dzielnic > Mokotów > Rada Dzielnicy (kadencja 2014-2018) > Interpelacje i zapytania > Interpelacje i zapytania

Interpelacje i zapytania

  Drukuj
 

Typ:
Data:
Data od:
Data do:
Numer:
W sprawie:
Radny:
Klub:
Organ:
Dzielnica:
Kadencja:


Kluczowe wyrazy i wyrażenia
bazar budowa ulicy budżet partycypacyjny chodniki dziura w jezdni ekrany akustyczne fundusze europejskie garaże inwestycja inwestycje komunikacja miejska lokale mieszkalne mieszkalnictwo naprawa nawierzchni nasadzenia drzew nasadzenia zieleni nieczystości ochrona środowiska odpady odszkodowanie ogrodzenie opłaty piwnice plany podatki pomniki ruch drogowy seniorzy stan prawny stan ulicy ścieżki rowerowe śmietniki TBS toalety transport woda oligoceńska Wspólnoty Mieszkaniowe wykup gruntu wykwaterowanie ZTM

Nr Data Radny/Klub Radnych W Sprawie Pliki
138 08-10-2018 Marcin Gugulski nieusuwania niektórych bioodpadów (tzw. wiatrołomów) Interpelacja
Odpowiedź
287 25-09-2018 Jacek Ozdoba odbioru odpadów komunalnych Zapytanie
Odpowiedź
286 25-09-2018 Witold Wasilewski altanki śmietnikowej i zaśmiecenia podwórka przy ul. Kazimierzowskiej 49 Zapytanie
Odpowiedź
283 25-09-2018 Marcin Gugulski odbioru odpadów Zapytanie
Odpowiedź
100 13-07-2018 Miłosz Górecki problemów z odbiorem odpadów wielkogabarytowych przez firmę Lekaro Interpelacja
odpowiedź
274 03-07-2018 Miłosz Górecki wywożenia wielkogabarytowych odpadów Zapytanie
Odpowiedź
94 02-07-2018 Maria Maciejewska usunięcia przez firmę „Lekaro” „gabarytów” z posesji Starego Mokotowa Interpelacja
Odpowiedź
227 09-01-2018 Tomasz Szczegielniak nieterminowego odbierania tzw. gabarytów przez firmę Lekaro Zapytanie
Odpowiedź
Odpowiedź
89 20-05-2016 Jacek Malinowski pojemników na odpady na terenie Starego Mokotowa Interpelacja
Odpowiedź
87 20-05-2016 Jacek Malinowski gospodarowania odpadami na terenie dzielnicy Mokotów Interpelacja
Odpowiedź
Odpowiedź
Odpowiedź
90 20-05-2016 Hanna Brózda wywozu odpadów zmieszanych i gabarytów z altany śmietnikowej ul. Gotarda 8/Gotarda 10 Interpelacja
Odpowiedź
38 09-03-2016 Marek Rojszyk Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Interpelacja
Odpowiedź
Odpowiedź
196 06-10-2015 Witold Wasilewski nie sprzątanych odpadów komunalnych przy ul. Powsińskiej Interpelacja
Odpowiedź
1
 
 
Rejestr zmian
 
jak korzystać z BIP | rejestr zmian | redakcja BIP | mapa serwisu | kontakt | dane osobowe