Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy
RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP > Menu podmiotowe > Urzędy dzielnic > Mokotów > Rada Dzielnicy (kadencja 2010-2014) > Komisje > Komisje Rady Dzielnicy Mokotów

Komisje Rady Dzielnicy Mokotów

  Drukuj
 

Komisja Rewizyjna

  1. Ozimek Jan - Przewodniczący
  2. Stawicka Izabela - Wiceprzewodnicząca
  3. Szczegielniak Tomasz - Wiceprzewodniczący
  4. Brewczyński Teodor
  5. Sosnowski Krzysztof

Komisja Bezpieczeństwa, Porządku Publicznego i Przeciwdziałania Patologiom Społecznym

  1. Brewczyński Teodor - Przewodniczący
  2. Gugulski Marcin - Wiceprzewodniczący
  3. Raś Maciej - Wiceprzewodniczący
  4. Górski Patryk
  5. Jurczak Grażyna
  6. Stawicka Izabela
  7. Szaniewska Ewa

Komisja Budżetu i Finansów

  1. Grodecki Remigiusz - Przewodniczący
  2. Czerniewska Monika - Wiceprzewodnicząca
  3. Rojszyk Marek - Wiceprzewodniczący
  4. Brózda Hanna
  5. Kosowska Hanna 
  6. Mycka Michał
  7. Wasilewski Witold

Komisja Gospodarki Komunalnej i Inżynierii Miejskiej

  1. Mycka Michał - Przewodniczący
  2. Gajewska Iwona - Wiceprzewodnicząca
  3. Wójcikiewicz Danuta - Wiceprzewodnicząca
  4. Górecki Miłosz
  5. Laskus Małgorzata
  6. Maciejewska Maria
  7. Szczegielniak Tomasz

Komisja Kultury i Nazewnictwa

  1. Łuczyńska Ewa - Przewodnicząca
  2. Brózda Hanna - Wiceprzewodnicząca
  3. Sosnowski Radosław - Wiceprzewodniczący
  4. Balińska Joanna
  5. Górski Patryk
  6. Raś Maciej
  7. Szczęsna Małgorzata

Komisja Ładu Przestrzennego i Ochrony Środowiska

  1. Sosnowski Krzysztof - Przewodniczący
  2. Gajewska Iwona - Wiceprzewodnicząca
  3. Grodecki Gemigiusz - Wiceprzewodniczący 
  4. Czerniewska Monika 
  5. Mycka Michał
  6. Rojszyk Marek 
  7. Wasilewski Witold

Komisja Oświaty

  1. Brózda Hanna - Przewodnicząca
  2. Kozłowska Barbara - Wiceprzewodnicząca
  3. Wasilewski Witold - Wiceprzewodniczący
  4. Balińska Joanna
  5. Łuczyńska Ewa
  6. Maciejewska Maria
  7. Sosnowski Radosław
  8. Szaniewska Ewa
  9. Szczęsna Małgorzata

Komisja Sportu i Turystyki

  1. Górski Patryk - Przewodniczący
  2. Kosowska Hanna - Wiceprzewodnicząca
  3. Stawicka Izabela - Wiceprzewodnicząca
  4. Łuczyńska Ewa
  5. Rojszyk Marek
  6. Sosnowski Radosław
  7. Stępień Marcin

Komisja Spraw Statutowych i Polityki Lokalnej

  1. Rojszyk Marek - Przewodniczący
  2. Gugulski Marcin - Wiceprzewodniczący
  3. Stępień Marcin - Wiceprzewodniczący
  4. Górecki Miłosz
  5. Laskus Małgorzata
  6. Raś Maciej
  7. Wójcikiewicz Danuta

Komisja Zdrowia, Pomocy Społecznej i Rodziny

  1. Jurczak Grażyna - Przewodnicząca
  2. Maciejewska Maria - Wiceprzewodnicząca
  3. Szczegielniak Tomasz - Wiceprzewodniczący
  4. Gajewska Iwona
  5. Gugulski Marcin
  6. Kozłowska Barbara
  7. Ozimek Jan

Komisja Mieszkaniowa w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy

  1. Szczęsna Małgorzata - Przewodnicząca
  2. Maciejewska Maria - Wiceprzewodnicząca
  3. Wójcikiewicz Danuta - Wiceprzewodnicząca
  4. Kozłowska Barbara
  5. Ozimek Jan
 
 
Wprowadził Midak Sebastian (Dzielnica Mokotów) 13-01-2011
Aktualizujący Midak Sebastian (Dzielnica Mokotów) 29-08-2012
Zatwierdzający Klimek Jacek (Dzielnica Mokotów) 29-08-2012
Publikujący Świeca Jakub (Gabinet Prezydenta (GP)) 29-08-2012
Liczba odwiedzin: 5596
Rejestr zmian
 
jak korzystać z BIP | rejestr zmian | redakcja BIP | mapa serwisu | kontakt | dane osobowe