Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP > Menu podmiotowe > Urzędy dzielnic > Bielany > Rada Dzielnicy (kadencja 2018-2023) > Komisje > Komisje Rady Dzielnicy Bielany

Komisje Rady Dzielnicy Bielany

  Drukuj
 

Komisja Architektury i Planowania Przestrzennego:
1.Daniel Pieniek - Przewodniczący Komisji
2.Krystian Lisiak - Wiceprzewodniczący Komisji
3.Lech Chęciński
4.Agnieszka Gola
5.Natalia Krupa
6.Stefan Kulesza
7.Radosław Sroczyński
8.Joanna Tomaszewska
9.Jan Zaniewski

Komisja Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego:
1.Radosław Sroczyński - Przewodniczący Komisji
2.Piotr Ślaski - Wiceprzewodniczący Komisji
3.Wojciech Borkowski
4.Karolina Dłuska
5.Agnieszka Gola 
6.Krystian Lisiak
7.Jan Strzeżek
8.Aleksandra Szymańczyk
9.Ewa Turek 
10.Jan Zaniewski

Komisja Budżetu i Inwestycji:
1.Marcin Włodarczyk - Przewodniczący Komisji
2.Daniel Pieniek - Wiceprzewodniczący Komisji
3.Lech Chęciński
4.Maciej Chmielewski
5.Stefan Kulesza
6.Piotr Walas
7.Jan Zaniewski

Komisja Kultury i Promocji:
1.Ewa Turek - Przewodnicząca Komisji
2.Karolina Dłuska
3.Daniel Pieniek
4.Ilona Popławska
5.Joanna Radziejewska
6.Monika Szadkowska
7.Iwona Walentynowicz
8.Ryszard Zakrzewski

Komisja Mieszkaniowa:
1.Monika Szadkowska - Przewodnicząca Komisji
2.Wojciech Borkowski - Wiceprzewodniczący Komisji
3.Alicja Chęcińska
4.Piotr Walas
5.Ryszard Zakrzewski

Komisja Ochrony Środowiska:
1.Krystian Lisiak - Przewodniczący Komisji
2.Daniel Pieniek - Wiceprzewodniczący Komisji
3.Lech Chęciński
4.Maciej Chmielewski
5.Karolina Dłuska
6.Agnieszka Gola
7.Stefan Kulesza
8.Aleksandra Szymańczyk
9.Iwona Walentynowicz
10.Jan Zaniewski

Komisja Oświaty:
1.Ilona Popławska - Przewodnicząca Komisji
2.Monika Szadkowska - Wiceprzewodnicząca Komisji
3.Alicja Chęcińska
4.Anna Czarnecka
5. Karolina Dłuska
6.Agnieszka Gola
7.Natalia Krupa
8.Daniel Pieniek
9.Jan Strzeżek
10.Ryszard Zakrzewski

Komisja Rewizyjna:
1.Krystian Lisiak - Przewodniczący Komisji
2. Piotr Ślaski - Wiceprzewodniczący Komisji
3. Natalia Krupa
4. Aleksandra Szymańczyk
5. Piotr Walas
6. Marcin Włodarczyk

Komisja Samorządowa i Dialogu Społecznego:
1.Joanna Radziejewska - Przewodnicząca Komisji
2.Agnieszka Gola - Wiceprzewodnicząca Komisji
3.Anna Czarnecka
4.Karolina Dłuska
5.Natalia Krupa
6.Stefan Kulesza
7.Aleksandra Szymańczyk
8.Joanna Tomaszewska
9.Marcin Włodarczyk

Komisja Sportu i Rekreacji:
1.Piotr Ślaski - Przewodniczący Komisji
2.Radosław Sroczyński - Wiceprzewodniczący Komisji
3.Wojciech Borkowski
4.Daniel Pieniek
5.Joanna Radziejewska
6.Jan Strzeżek
7.Piotr Walas
8.Joanna Tomaszewska
9.Iwona Walentynowicz
10.Ryszard Zakrzewski

Komisja Zdrowia, Rodziny i Pomocy Społecznej:
1.Wojciech Borkowski - Przewodniczący Komisji
2.Ewa Turek - Wiceprzewodnicząca Komisji
3.Alicja Chęcińska
4.Anna Czarnecka
5.Stefan Kulesza
6.Ilona Popławska
7.Joanna Tomaszewska

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji:
1. Wojciech Borkowski - Przewodniczący Komisji
2. Krystian Lisiak -  Wiceprzewodniczący Komisji
3. Agnieszka Gola
4. Natalia Krupa
5. Stefan Kulesza
6. Monika Szadkowska
7. Piotr Ślaski
8. Joanna Tomaszewska
9. Jan Zaniewski

 
 
Wprowadził Piórecka Bogumiła (Dzielnica Bielany) 14-11-2018
Aktualizujący Piórecka Bogumiła (Dzielnica Bielany) 02-05-2022
Zatwierdzający Piórecka Bogumiła (Dzielnica Bielany) 02-05-2022
Publikujący Makarewicz Andrzej (GP) (Gabinet Prezydenta (GP)) 02-05-2022
Liczba odwiedzin: 6347

 
jak korzystać z BIP | rejestr zmian | redakcja BIP | mapa serwisu | kontakt | dane osobowe