Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy
RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP > Menu podmiotowe > Urzędy dzielnic > Bielany > Rada Dzielnicy (kadencja 2018-2023) > Komisje > Komisje Rady Dzielnicy Bielany

Komisje Rady Dzielnicy Bielany

  Drukuj
 

Komisja Architektury i Planowania Przestrzennego:
1. Daniel Pieniek - Przewodniczący Komisji
2. Krystian Lisiak - Wiceprzewodniczący Komisji
3. Lech Chęciński
4. Agnieszka Gola
5. Stefan Kulesza
6. Radosław Sroczyński
7. Joanna Tomaszewska
8. Jan Zaniewski

Komisja Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego:
1. Radosław Sroczyński - Przewodniczący Komisji
2. Piotr Ślaski - Wiceprzewodniczący Komisji
3. Wojciech Borkowski
4. Karolina Dłuska
5. Krystian Lisiak
6. Jan Strzeżek
7. Ewa Turek

Komisja Budżetu i Inwestycji:
1. Marcin Włodarczyk - Przewodniczący Komisji
2. Daniel Pieniek - Wiceprzewodniczący Komisji
3. Lech Chęciński
4. Maciej Chmielewski
5. Stefan Kulesza
6. Piotr Walas
7. Jan Zaniewski

Komisja Kultury i Promocji:
1. Ewa Turek - Przewodnicząca Komisji
2. Sylwia Lacek - Wiceprzewodnicząca Komisji
3. Karolina Dłuska
4. Daniel Pieniek
5. Ilona Popławska
6. Joanna Radziejewska
7. Monika Szadkowska
8. Iwona Walentynowicz
9. Ryszard Zakrzewski

Komisja Mieszkaniowa:
1. Monika Szadkowska - Przewodnicząca Komisji
2. Wojciech Borkowski - Wiceprzewodniczący Komisji
3. Alicja Chęcińska
4. Magdalena Lerczak
5. Piotr Walas
6. Ryszard Zakrzewski

Komisja Ochrony Środowiska:
1. Krystian Lisiak - Przewodniczący Komisji
2. Daniel Pieniek - Wiceprzewodniczący Komisji
3. Lech Chęciński
4. Maciej Chmielewski
5. Stefan Kulesza
6. Iwona Walentynowicz
7. Jan Zaniewski

Komisja Oświaty:
1. Ilona Popławska - Przewodnicząca Komisji
2. Monika Szadkowska - Wiceprzewodnicząca Komisji
3. Alicja Chęcińska
4. Anna Czarnecka
5. Agnieszka Gola
6. Daniel Pieniek
7. Jan Strzeżek
8. Ryszard Zakrzewski

Komisja Rewizyjna:
1. Sylwia Lacek - Przewodnicząca Komisji
2. Marcin Włodarczyk - Wiceprzewodniczący Komisji
3. Magdalena Lerczak
4. Piotr Ślaski
5. Piotr Walas

Komisja Samorządowa i Dialogu Społecznego:
1. Joanna Radziejewska - Przewodnicząca Komisji
2. Agnieszka Gola - Wiceprzewodnicząca Komisji
3. Anna Czarnecka
4. Karolina Dłuska
5. Stefan Kulesza
6. Sylwia Lacek
7. Magdalena Lerczak
8. Joanna Tomaszewska
9.  Marcin Włodarczyk

Komisja Sportu i Rekreacji:
1. Piotr Ślaski - Przewodniczący Komisji
2. Radosław Sroczyński - Wiceprzewodniczący Komisji
3. Daniel Pieniek
4. Joanna Radziejewska
5. Jan Strzeżek
6. Iwona Walentynowicz
7. Ryszard Zakrzewski

Komisja Zdrowia, Rodziny i Pomocy Społecznej:
1. Wojciech Borkowski - Przewodniczący Komisji
2. Ewa Turek - Wiceprzewodnicząca Komisji
3. Alicja Chęcińska
4. Anna Czarnecka
5. Stefan Kulesza
6. Ilona Popławska
7. Joanna Tomaszewska

 
 
Wprowadził Piórecka Bogumiła (Dzielnica Bielany) 14-11-2018
Aktualizujący Piórecka Bogumiła (Dzielnica Bielany) 24-01-2019
Zatwierdzający Kraśnicki Marek (Dzielnica Włochy) 24-01-2019
Publikujący Zawodnik-Moranowicz Ewa (Gabinet Prezydenta (GP)) 24-01-2019
Liczba odwiedzin: 1128
Rejestr zmian
 
jak korzystać z BIP | rejestr zmian | redakcja BIP | mapa serwisu | kontakt | dane osobowe