Kanał Wyżej
Skład Rady Dzielnicy Bielany

Wróbel Robert - Przewodniczący Rady
Data ostatniej modyfikacji
2018-04-09
Anna Czarnecka - Wiceprzewodnicząca Rady
Data ostatniej modyfikacji
2018-04-09
Małgorzata Poręba - Wiceprzewodnicząca Rady
Data ostatniej modyfikacji
2018-04-09
Jan Zaniewski - Wiceprzewodniczący Rady
Data ostatniej modyfikacji
2018-04-09
Teresa Renata Banasiak
Data ostatniej modyfikacji
2018-07-05
Wojciech Borkowski
Data ostatniej modyfikacji
2018-04-09
Maciej Chmielewski
Data ostatniej modyfikacji
2018-04-09
Tomasz Maciej Herbich
Data ostatniej modyfikacji
2018-09-17
Natalia Krupa
Data ostatniej modyfikacji
2018-04-09
Stefan Kulesza
Data ostatniej modyfikacji
2018-04-09
Magdalena Lerczak - mandat wygaszony Postanowieniem Komisarza Wyborczego z dnia 10 lipca 2017 r.)
Data ostatniej modyfikacji
2017-08-29
Anna Neska
Data ostatniej modyfikacji
2018-04-09
Daniel Tomasz Pieniek
Data ostatniej modyfikacji
2017-12-21
Ilona Popławska
Data ostatniej modyfikacji
2018-04-09
Joanna Radziejewska
Data ostatniej modyfikacji
2018-04-09
Emilia Romanik
Data ostatniej modyfikacji
2018-02-13
Jakub Roszkowski
Data ostatniej modyfikacji
2018-04-09
Szczepan Szczepański
Data ostatniej modyfikacji
2017-12-22
Piotr Cezary Ślaski
Data ostatniej modyfikacji
2018-04-09
Łukasz Świderski
Data ostatniej modyfikacji
2018-04-09
Michał Świderski
Data ostatniej modyfikacji
2018-04-09
Joanna Tomaszewska
Data ostatniej modyfikacji
2018-04-09
Sławomir Umiński
Data ostatniej modyfikacji
2018-04-09
Iwona Walentynowicz
Data ostatniej modyfikacji
2018-04-11
Ryszard Zakrzewski
Data ostatniej modyfikacji
2018-06-01
Magda Oleś - mandat powołany Postanowieniem Komisarza Wyborczego z dnia 1 sierpnia 2017 r.
Data ostatniej modyfikacji
2018-04-09



<strong>strona główna</strong>
warszawa19115.pl
um.warszawa.pl
radawarszawy.um.warszawa.pl
deklaracja dostępności
<strong>kontakt</strong>
MENU
Dokumenty
Skład Rady Dzielnicy Bielany
Wróbel Robert - Przewodniczący Rady
Anna Czarnecka - Wiceprzewodnicząca Rady
Małgorzata Poręba - Wiceprzewodnicząca Rady
Jan Zaniewski - Wiceprzewodniczący Rady
Teresa Renata Banasiak
Wojciech Borkowski
Maciej Chmielewski
Tomasz Maciej Herbich
Natalia Krupa
Stefan Kulesza
Magdalena Lerczak - mandat wygaszony Postanowieniem Komisarza Wyborczego z dnia 10 lipca 2017 r.)
Anna Neska
Daniel Tomasz Pieniek
Ilona Popławska
Joanna Radziejewska
Emilia Romanik
Jakub Roszkowski
Szczepan Szczepański
Piotr Cezary Ślaski
Łukasz Świderski
Michał Świderski
Joanna Tomaszewska
Sławomir Umiński
Iwona Walentynowicz
Ryszard Zakrzewski
Magda Oleś - mandat powołany Postanowieniem Komisarza Wyborczego z dnia 1 sierpnia 2017 r.

Wersja standardowa