Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy


Menu

Bieżący katalog: Komisje Rady Dzielnicy

Lista podkatalogów:

Katalog wyżej: Rada Dzielnicy (kadencja 2006-2010)

Lista artykułów:


Komisje Rady Dzielnicy Białołęka

Komisja Rewizyjna:

  1. Monika Drojewska- Przewodnicząca Komisji
  2. Agnieszka Jadczyszyn - Wiceprzewodnicząca Komisji
  3. Jacek Gruchała vel Gruchalski
  4. Piotr Jaworski
  5. Marek Sztorc
  6. Bartłomiej Włodkowski
  7. Anna Woźniakowska

Komisja Inwestycyjna:

  1. Piotr Jaworski - Przewodniczący Komisji
  2. Wojciech Tumasz - Wiceprzewodniczący Komisji
  3. Monika Drojewska
  4. Marek Fronczak
  5. Krzysztof Nalbert
  6. Dariusz Ostrowski
  7. Andrzej Półrolniczak
  8. Waldemar Roszak
  9. Marek Sztorc
  10. Paweł Tyburc
  11. Bartłomiej Włodkowski
  12. Anna Woźniakowska

Komisja Ochrony Środowiska i Rolnictwa:

  1. Krzysztof Pelc - Przewodniczący Komisji
  2. Paweł Zajc - Wiceprzewodniczący Komisji
  3. Agnieszka Jadczyszyn
  4. Ilona Łącka
  5. Dariusz Ostrowski
  6. Magdalena Roguska
  7. Waldemar Roszak
  8. Wojciech Tumasz
  9. Paweł Tyburc

Komisja Oświaty, Kultury i Sportu:

  1. Andrzej Półrolniczak - Przewodniczący Komisji
  2. Katarzyna Brzezińska - Wiceprzewodnicząca Komisji
  3. Dariusz Dolczewski
  4. Krzysztof Nalbert
  5. Piotr Oracz
  6. Dariusz Ostrowski
  7. Krzysztof Pelc
  8. Bartłomiej Włodkowski
  9. Paweł Zajc

Komisja Planu i Budżetu:

  1. Anna Woźniakowska - Przewodniczący Komisji
  2. Waldemar Roszak - Wiceprzewodniczący Komisji
  3. Dariusz Dolczewski
  4. Piotr Jaworski
  5. Jadwiga Matusiewicz
  6. Piotr Oracz
  7. Krzysztof Pelc
  8. Jerzy Smoczyński
  9. Wojciech Tumasz

Komisja Polityki Społecznej i Ochrony Zdrowia:

  1. Piotr Oracz - Przewodniczący Komisji
  2. Dariusz Dolczewski - Wiceprzewodniczący Komisji
  3. Katarzyna Brzezińska
  4. Jacek Gruchała vel Gruchalski 
  5. Agnieszka Jadczyszyn
  6. Jadwiga Matusiewicz
  7. Magdalena Roguska
  8. Marek Sztorc

Komisja Statutowa i Porządku Publicznego:

  1. Marek Sztorc - Przewodniczący Komisji
  2. Magdalena Roguska - Wiceprzewodnicząca Komisji  
  3. Marek Fronczak
  4. Jacek Gruchała vel Gruchalski
  5. Ilona Łącka
  6. Jadwiga Matusiewicz
  7. Krzysztof Nalbert

Komisja Mieszkaniowa:

  1. Marek Fronczak - Przewodniczący Komisji
  2. Ilona Łącka - Wiceprzewodnicząca Komisji
  3. Katarzyna Brzezińska
  4. Jacek Gruchała vel Gruchalski 
  5. Wojciech Tumasz
  6. Paweł Zajc


Wprowadził Elwira Mazurkiewicz 2007-07-27
Aktualizujący bzmw/ebartoszek 2010-05-31
Zatwierdzający Kostro Małgorzata (OU) (Biuro Organizacji Urzędu (OU)) 2010-05-31
Publikujący Zawodnik-Moranowicz Ewa (Gabinet Prezydenta (GP)) 2010-05-31
Wersja standardowa