Kanał Wyżej
Radni Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy

Piotr Jaworski - Przewodniczący Rady Dzielnicy
Data ostatniej modyfikacji
2019-06-11
Michał Jaworski - Wiceprzewodniczący Rady Dzielnicy
Data ostatniej modyfikacji
2019-02-19
Mariola Olszewska - Wiceprzewodnicząca Rady Dzielnicy
Data ostatniej modyfikacji
2019-02-27
Paweł Tyburc - Wiceprzewodniczący Rady Dzielnicy
Data ostatniej modyfikacji
2019-02-19
Piotr Cieszkowski
Data ostatniej modyfikacji
2019-03-05
Bartosz Dąbrowa
Data ostatniej modyfikacji
2019-02-19
Marek Dębowczyk
Data ostatniej modyfikacji
2019-02-19
Piotr Gozdek
Data ostatniej modyfikacji
2019-02-19
Waldemar Kamiński
Data ostatniej modyfikacji
2019-02-19
Piotr Knap
Data ostatniej modyfikacji
2019-02-19
Marcin Korowaj
Data ostatniej modyfikacji
2019-02-25
Michał Kozioł
Data ostatniej modyfikacji
2019-02-19
Ilona Łącka
Data ostatniej modyfikacji
2019-02-22
Anna Myślińska
Data ostatniej modyfikacji
2019-02-19
Łukasz Oprawski
Data ostatniej modyfikacji
2019-02-19
Piotr Oracz
Data ostatniej modyfikacji
2019-02-19
Dariusz Ostrowski
Data ostatniej modyfikacji
2019-02-19
Filip Pelc
Data ostatniej modyfikacji
2019-02-19
Waldemar Roszak
Data ostatniej modyfikacji
2019-02-19
Kinga Solarek
Data ostatniej modyfikacji
2019-02-19
Elżbieta Świtalska
Data ostatniej modyfikacji
2019-02-22
Wojciech Tumasz
Data ostatniej modyfikacji
2019-02-19
Izabela Winiarska
Data ostatniej modyfikacji
2019-02-19
Lucyna Wnuszyńska
Data ostatniej modyfikacji
2019-02-19
Danuta Zaleska
Data ostatniej modyfikacji
2019-02-19



<strong>strona główna</strong>
warszawa19115.pl
um.warszawa.pl
radawarszawy.um.warszawa.pl
www dzielnic
<strong>kontakt</strong>
MENU
Dokumenty
Radni Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy
Piotr Jaworski - Przewodniczący Rady Dzielnicy
Michał Jaworski - Wiceprzewodniczący Rady Dzielnicy
Mariola Olszewska - Wiceprzewodnicząca Rady Dzielnicy
Paweł Tyburc - Wiceprzewodniczący Rady Dzielnicy
Piotr Cieszkowski
Bartosz Dąbrowa
Marek Dębowczyk
Piotr Gozdek
Waldemar Kamiński
Piotr Knap
Marcin Korowaj
Michał Kozioł
Ilona Łącka
Anna Myślińska
Łukasz Oprawski
Piotr Oracz
Dariusz Ostrowski
Filip Pelc
Waldemar Roszak
Kinga Solarek
Elżbieta Świtalska
Wojciech Tumasz
Izabela Winiarska
Lucyna Wnuszyńska
Danuta Zaleska

Wersja standardowa