Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP > Menu podmiotowe > Urzędy dzielnic > Białołęka > Rada Dzielnicy (kadencja 2018-2023) > Komisje > Komisje Rady Dzielnicy Białołęka

Komisje Rady Dzielnicy Białołęka

  Drukuj
 

Komisja Inwestycji, Infrastruktury i Planowania Przestrzennego:

 1. Waldemar Roszak - Przewodniczący
 2. Łukasz Oprawski - Wiceprzewodniczący
 3. Danuta Zaleska - Wiceprzewodnicząca
 4. Piotr Jaworski
 5. Michał Kozioł
 6. Ilona Łącka
 7. Anna Myślińska
 8. Mariola Olszewska
 9. Dariusz Ostrowski
10. Wojciech Tumasz
11. Paweł Tyburc
12. Marcin Adamkiewicz

Komisja Mieszkaniowa:

1. Piotr Cieszkowski- Przewodniczący
2. Dariusz Ostrowski - Wiceprzewodniczący
3. Bartosz Dąbrowa
4. Marcin Korowaj
5. Filip Pelc

Komisja Ochrony Środowiska:

 1. Waldemar Kamiński - Przewodniczący
 2. Piotr Gozdek - Wiceprzewodniczący
 3. Ilona Łącka - Wiceprzewodnicząca
 4. Bartosz Dąbrowa
 5. Michał Jaworski
 6. Elżbieta Kocik
 7. Mariola Olszewska
 8. Dariusz Ostrowski
 9. Filip Pelc
10. Waldemar Roszak
11. Izabela Winiarska
12. Danuta Zaleska

Komisja Oświaty, Kultury i Sportu:

 1. Elżbieta Kocik - Przewodnicząca
 2. Bartosz Dąbrowa - Wiceprzewodniczący
 3. Piotr Knap - Wiceprzewodniczący
 4. Michał Jaworski
 5. Piotr Jaworski
 6. Anna Myślińska
 7. Mariola Olszewska
 8. Piotr Oracz
 9. Waldemar Roszak
10. Wojciech Tumasz
11. Paweł Tyburc
12. Marcin Adamkiewicz

Komisja Planu i Budżetu:

1. Wojciech Tumasz - Przewodniczący
2. Michał Kozioł - Wiceprzewodniczący
3. Kinga Solarek - Wiceprzewodnicząca
4. Marek Dębowczyk
5. Piotr Gozdek
6. Piotr Jaworski
7. Marcin Korowaj
8. Łukasz Oprawski
9. Danuta Zaleska

Komisja Polityki Społecznej i Ochrony Zdrowia:

1. Anna Myślińska - Przewodnicząca
2. Piotr Oracz - Wiceprzewodniczący
3. Piotr Cieszkowski
4. Bartosz Dąbrowa
5. Piotr Knap
6. Łukasz Oprawski
7. Kinga Solarek
8. Izabela Winiarska

Komisja Rewizyjna:

1. Kinga Solarek - Przewodnicząca
2. Wojciech Tumasz - Wiceprzewodniczący
3. Piotr Gozdek
4. Piotr Knap
5. Elżbieta Kocik

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji:

1. Michał Kozioł - Przewodniczący
2. Marcin Korowaj - Wiceprzewodniczący
3. Marek Dębowczyk
4. Waldemar Kamiński
5. Filip Pelc

Komisja Statutowa i Porządku Publicznego:

1. Piotr Cieszkowski - Przewodniczący
2. Marek Dębowczyk - Wiceprzewodniczący
3. Izabela Winiarska - Wiceprzewodniczący
4. Michał Jaworski
5. Waldemar Kamiński
6. Piotr Oracz
7. Paweł Tyburc

 

 
 
Wprowadził Bezpalko Aneta (Dzielnica Praga-Północ) 09-01-2019
Aktualizujący Piaścik Damian (Dzielnica Białołęka) 16-05-2022
Zatwierdzający Urbańska Agnieszka (Dzielnica Białołęka) 16-05-2022
Publikujący Makarewicz Andrzej (GP) (Gabinet Prezydenta (GP)) 16-05-2022
Liczba odwiedzin: 2505

 
jak korzystać z BIP | rejestr zmian | redakcja BIP | mapa serwisu | kontakt | dane osobowe