Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy
Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP > Menu podmiotowe > Urzędy dzielnic > Białołęka > Rada Dzielnicy (kadencja 2014-2018) > Radni > Radni Dzielnicy Białołęka

Radni Dzielnicy Białołęka

  Drukuj
 

Paweł Tyburc - Przewodniczący Rady Dzielnicy
Przewodniczący Rady Dzielnicy pełni dyżur po uprzednim umówieniu się telefonicznym pod nr tel. 783-700-240, e-mail służb.  ptyburc@radni.um.warszawa ... [zobacz więcej]
Data publikacji: 15-06-2018
Filip Pelc - Wiceprzewodniczący Rady Dzielnicy
Dyżur po uprzednim umówieniu się telefonicznym - tel. kom. 607-590-364 lub mailowym -   filippelc 4@gmail.com w Urzędzie Dzielnicy Białołęka w pokoju radnych (I piętro), e-mail służb. fpelc@radni.um.warszawa.pl ... [zobacz więcej]
Data publikacji: 15-06-2018
Piotr Basiński
Dyżur po uprzednim umówieniu się telefonicznym - tel. kom. 605-886-364, e-mail służb. pbasinski@radni.um.warszawa.pl ... [zobacz więcej]
Data publikacji: 15-06-2018
Agnieszka Borowska
Dyżur po uprzednim umówieniu się telefonicznym poprzez Wydział Obsługi Rady Dzielnicy tel. 22 443-83-73, e-mail służb. aborowska@radni.um.warszawa.pl ... [zobacz więcej]
Data publikacji: 15-06-2018
Piotr Cieszkowski
Dyżur po uprzednim umówieniu się telefonicznym w pierwszy i ostatni wtorek miesiąca w godzinach 16:00-17:00 - tel. kom. 603-376-867 - w Urzędzie Dzielnicy Białołęka w pokoju radnych (I piętro) lub email piotr.cieszkowski@razemdlabialoleki.waw.pl , e-mail służb. ... [zobacz więcej]
Data publikacji: 15-06-2018
Ewa Gajewska
Dyżur po uprzednim umówieniu się telefonicznym - tel. kom. 533-262-533 (po godz. 17.00) albo mailowym -  bialoleka.egajewska@gmail.com , e-mail służb. egajewska@radni.um.warszawa.pl ... [zobacz więcej]
Data publikacji: 15-06-2018
Piotr Gozdek
Dyżur po uprzednim umówieniu się telefonicznym - tel. kom. 505 016 930 lub mailowym - piotrek.gozdek@gmail.com , e-mail służb. pgozdek@radni.um.warszawa.pl ... [zobacz więcej]
Data publikacji: 15-06-2018
Magdalena Roguska
Dyżur po uprzednim umówieniu się e-mailowym magdalena.roguska@op.pl lub poprzez Wydział Obsługi Rady Dzielnicy pod nr tel. 22 443 83 73, e-mail służb. mroguska@radni.um.warszawa.pl   ... [zobacz więcej]
Data publikacji: 15-06-2018
Ilona Łącka
Dyżur w Urzędzie Dzielnicy Białołęka po wcześniejszym kontakcie telefonicznym pod numerem telefonu 600-645-096, e-mail służb. ilacka@radni.um.warszawa.pl ... [zobacz więcej]
Data publikacji: 15-06-2018
Wiktor Klimiuk
Dyżur po uprzednim umówieniu się telefonicznym - tel. kom. 692 877 772 albo mailowym - wiktorklimiuk@gmail.com lub w Urzędzie Dzielnicy Białołęka w pokoju radnych (I piętro), e-mail służb. wklimiuk@radni.um.warszawa.pl   ... [zobacz więcej]
Data publikacji: 15-06-2018
Marcin Korowaj
Dyżur w każdy wtorek o godz. 18.00 po uprzednim umówieniu się telefonicznym - tel. kom. 791-791-172 lub mailowym -   marcin@korowaj.net w Urzędzie Dzielnicy Białołęka w pokoju radnych (I piętro), e-mail służb. mkorowaj@radni.um.warszawa.pl   ... [zobacz więcej]
Data publikacji: 15-06-2018
Zbigniew Madziar
Dyżur po uprzednim umówieniu się telefonicznym - tel. kom. 608-826-168, e-mail służb. zmadziar@radni.um.warszawa.pl   ... [zobacz więcej]
Data publikacji: 15-06-2018
Anna Majchrzak
Dyżur po uprzednim umówieniu się telefonicznym - tel. kom. 796-966-833 lub e-mailowym majchrzak-ania@wp.pl , e-mail służb. amajchrzak@radni.um.warszawa.pl   ... [zobacz więcej]
Data publikacji: 15-06-2018
Anna Myślińska
Dyżur po uprzednim umówieniu się mailowym -   ana.myslinska@gmail.com lub telefonicznym - 535-717-185 w Urzędzie Dzielnicy Białołęka w pokoju radnych (I piętro) albo w "3 pokoje z kuchnią", ul. Głębocka 84, e-mail służb. amyslinska@radni.um.warszawa.pl   ... [zobacz więcej]
Data publikacji: 15-06-2018
Mariola Olszewska
Dyżur w pierwszy i ostatni wtorek miesiąca w godzinach 16.00 - 17.00 po wcześniejszym uzgodnieniu e-mailowym lub telefonicznym, lub w każdym innym terminie po uprzednim umówieniu się telefonicznym - tel. kom. 661 706 452 lub mailowym -  radna.mariola.olszewska@wp.pl w Urzędzie Dzielnicy ... [zobacz więcej]
Data publikacji: 15-06-2018
Piotr Oracz
Dyżur po uprzednim umówieniu się telefonicznym - tel. kom. 602-556-940 lub mailowym - oracz.piotr@gmail.com w Urzędzie Dzielnicy Białołęka w pokoju radnych (I piętro), e-mail służb. poracz@radni.um.warszawa.pl   ... [zobacz więcej]
Data publikacji: 15-06-2018
Dariusz Ostrowski
Dyżur po uprzednim umówieniu się telefonicznym tel. kom. 690-939-768 w Urzędzie Dzielnicy Białołęka w pokoju radnych (I piętro), e-mail służb. dostrowski@radni.um.warszawa.pl   ... [zobacz więcej]
Data publikacji: 15-06-2018
Joanna Rabiczko
Dyżur po uprzednim umówieniu się mailowym -  joanna.rabiczko@wp.pl lub telefonicznym pod nr 799-299-102, w "3 pokojach z kuchnią" przy ul. Głębockiej 84 lub w Urzędzie Dzielnicy Białołęka w pokoju radnych (I piętro), e-mail służb. e-mail służb. ... [zobacz więcej]
Data publikacji: 15-06-2018
Waldemar Roszak
Kontakt: tel. 790-014-066, e-mail waldek@roszak.eu , e-mail służb. wroszak@radni.um.warszawa.pl ... [zobacz więcej]
Data publikacji: 15-06-2018
Zofia Suska
Dyżur po uprzednim umówieniu się telefonicznym - tel. kom. 507-523-090 lub mailowym -   zofias5@wp.pl w Urzędzie Dzielnicy Białołęka w pokoju radnych (I piętro), e-mail służb. zsuska@radni.um.warszawa.pl   ... [zobacz więcej]
Data publikacji: 15-06-2018
Elżbieta Świtalska
Dyżur po uprzednim umówieniu się telefonicznym - tel. kom. 667-509-454 lub mailowym -   radna@elaswitalska.pl w Urzędzie Dzielnicy Białołęka w pokoju radnych (I piętro), e-mail służb. eswitalska@radni.um.warszawa.pl   ... [zobacz więcej]
Data publikacji: 15-06-2018
Wojciech Tumasz
Spotkanie możliwe po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie: 501 180 739 lub e-mailem: wojtum@gazeta.pl , e-mail służb. wtumasz@radni.um.warszawa.pl   ... [zobacz więcej]
Data publikacji: 15-06-2018
Lucyna Wnuszyńska
Dyżury w Urzędzie Dzielnicy Białołęka po wcześniejszym kontakcie e-mailowym lucyna.wnuszynska@imb.waw.pl , e-mail służb. lwnuszynska@radni.um.warszawa.pl ... [zobacz więcej]
Data publikacji: 15-06-2018

 
 
Rejestr zmian
 
jak korzystać z BIP | rejestr zmian | redakcja BIP | mapa serwisu | kontakt | dane osobowe