Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy
RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP > Menu podmiotowe > Urzędy dzielnic > Białołęka > Rada Dzielnicy (kadencja 2014-2018) > Komisje > Komisje Rady Dzielnicy Białołęka

Komisje Rady Dzielnicy Białołęka

  Drukuj
 

 Komisja Inwestycji, Infrastruktury i Planowania Przestrzennego:

  1. Waldemar Roszak - Przewodniczący
  2. Zbigniew Madziar - Wiceprzewodniczący
  3. Zofia Suska - Wiceprzewodnicząca
  4. Piotr Basiński
  5. Agnieszka Borowska
  6. Piotr Gozdek
  7. Ilona Łącka
  8. Anna Myślińska
  9. Joanna Rabiczko
  10. Magdalena Roguska
  11. Wojciech Tumasz
  12. Paweł Tyburc

Komisja Mieszkaniowa:

  1. Wiktor Klimiuk - Przewodniczący
  2. Ewa Gajewska - Wiceprzewodnicząca
  3. Dariusz Ostrowski - Wiceprzewodniczący
  4. Marcin Korowaj
  5. Zofia Suska
  6. Wojciech Tumasz

Komisja Ochrony Środowiska:

  1. Ilona Łącka - Przewodnicząca
  2. Joanna Rabiczko - Wiceprzewodnicząca
  3. Anna Myślińska 
  4. Mariola Olszewska 
  5. Filip Pelc
  6. Waldemar Roszak
  7. Zofia Suska

Komisja Oświaty, Kultury i Sportu:

  1. Elżbieta Świtalska - Przewodnicząca
  2. Agnieszka Borowska - Wiceprzewodnicząca
  3. Mariola Olszewska - Wiceprzewodnicząca  
  4. Anna Majchrzak 
  5. Piotr Oracz
  6. Dariusz Ostrowski
  7. Filip Pelc
  8. Joanna Rabiczko
  9. Magdalena Roguska
  10. Paweł Tyburc

Komisja Planu i Budżetu:

  1. Wojciech Tumasz - Przewodniczący
  2. Wiktor Klimiuk - Wiceprzewodniczący
  3. Marcin Korowaj - Wiceprzewodniczący 
  4. Piotr Cieszkowski
  5. Ewa Gajewska    

Komisja Polityki Społecznej i Ochrony Zdrowia:

  1. Agnieszka Borowska - Przewodnicząca
  2. Anna Myślińska - Wiceprzewodnicząca
  3. Ewa Gajewska 
  4. Piotr Gozdek
  5. Anna Majchrzak
  6. Mariola Olszewska 
  7. Piotr Oracz
  8. Lucyna Wnuszyńska

Komisja Rewizyjna:

    1. Piotr Basiński - Przewodniczący
    2. Piotr Gozdek - Wiceprzewodniczący
    3. Zbigniew Madziar
    4. Elżbieta Świtalska
    5. Wojciech Tumasz

Komisja Statutowa i Porządku Publicznego:

  1. Zbigniew Madziar - Przewodniczący
  2. Piotr Gozdek - Wiceprzewodniczący
  3. Piotr Cieszkowski
  4. Ewa Gajewska 
  5. Anna Majchrzak
  6. Filip Pelc
  7. Magdalena Roguska
 
 
Wprowadził Zawodnik-Moranowicz Ewa (Gabinet Prezydenta (GP)) 04-12-2014
Aktualizujący Bartoszek Ewa (Dzielnica Białołęka) 17-05-2018
Zatwierdzający Sklepińska Grażyna (Dzielnica Białołęka) 17-05-2018
Publikujący Zawodnik-Moranowicz Ewa (Gabinet Prezydenta (GP)) 17-05-2018
Liczba odwiedzin: 3780
Rejestr zmian
 
jak korzystać z BIP | rejestr zmian | redakcja BIP | mapa serwisu | kontakt | dane osobowe