Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy
RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP > Menu podmiotowe > Urzędy dzielnic > Białołęka > Rada Dzielnicy (kadencja 2010-2014) > Komisje > Komisje Rady Dzielnicy Białołęka

Komisje Rady Dzielnicy Białołęka

  Drukuj
 

Komisja Inwestycyjna:

  1. Waldemar Roszak - Przewodniczący
  2. Zbigniew Madziar - Wiceprzewodniczący
  3. Piotr Basiński
  4. Agnieszka Borowska  
  5. Agnieszka Jadczyszyn
  6. Ilona Łącka
  7. Marek Procki
  8. Magdalena Roguska
  9. Marek Sztorc
  10. Paweł Tyburc
  11. Mariusz Wajszczak

Komisja Mieszkaniowa:

  1. Ilona Łącka - Przewodnicząca
  2. Joanna Lewandowska - Wiceprzewodnicząca
  3. Dariusz Ostrowski
  4. Krzysztof Pelc
  5. Paweł Zajc

Komisja Ochrony Środowiska i Rolnictwa:

  1. Paweł Zajc - Przewodniczący
  2. Ilona Łącka - Wiceprzewodnicząca
  3. Agnieszka Borowska
  4. Anna Dziewulska
  5. Dariusz Ostrowski
  6. Krzysztof Pelc
  7. Waldemar Roszak
  8. Mariusz Wajszczak

Komisja Oświaty, Kultury i Sportu:

  1. Elżbieta Świtalska - Przewodnicząca
  2. Piotr Oracz - Wiceprzewodniczący  
  3. Anna Dziewulska
  4. Agnieszka Jadczyszyn
  5. Marcin Korowaj
  6. Anna Majchrzak
  7. Dariusz Ostrowski
  8. Marek Procki
  9. Magdalena Roguska

Komisja Planu i Budżetu:

  1. Mariusz Wajszczak - Przewodniczący
  2. Marcin Korowaj - Wiceprzewodniczący
  3. Piotr Oracz
  4. Waldemar Roszak
  5. Jerzy Smoczyński
  6. Elżbieta Świtalska
  7. Wojciech Tumasz
  8. Paweł Tyburc

Komisja Polityki Społecznej i Ochrony Zdrowia:

  1. Agnieszka Borowska - Przewodnicząca
  2. Piotr Oracz - Wiceprzewodniczący
  3. Joanna Lewandowska
  4. Zbigniew Madziar
  5. Anna Majchrzak
  6. Marek Sztorc
  7. Paweł Zajc

Komisja Rewizyjna:

  1. Zbigniew Madziar - Przewodniczący
  2. Marek Procki - Wiceprzewodniczący
  3. Agnieszka Borowska
  4. Anna Dziewulska
  5. Marcin Korowaj
  6. Joanna Lewandowska  
  7. Marek Sztorc

Komisja Statutowa i Porządku Publicznego:

  1. Magdalena Roguska - Przewodnicząca
  2. Marek Sztorc - Wiceprzewodniczący
  3. Piotr Basiński
  4. Joanna Lewandowska
  5. Zbigniew Madziar
  6. Anna Majchrzak
  7. Jerzy Smoczyński
  8. Elżbieta Świtalska
  9. Wojciech Tumasz
  10. Paweł Tyburc
 
 
Wprowadził Bartoszek Ewa (Dzielnica Białołęka) 17-01-2011
Aktualizujący Bezpalko Aneta (Dzielnica Praga-Północ) 25-09-2014
Zatwierdzający Hutkowska-Gruszka Lidia (Dzielnica Białołęka) 26-09-2014
Publikujący Świeca Jakub (Gabinet Prezydenta (GP)) 26-09-2014
Liczba odwiedzin: 4054
Rejestr zmian
 
jak korzystać z BIP | rejestr zmian | redakcja BIP | mapa serwisu | kontakt | dane osobowe