Kanał Wyżej
Radni Dzielnicy

Dąbrowski Jarosław - Przewodniczący Rady
Data ostatniej modyfikacji
2020-12-21
Lipiński Marek - Wiceprzewodniczący Rady
Data ostatniej modyfikacji
2020-12-21
Przychodzień -Schmidt Ewa - Wiceprzewodnicząca Rady
Data ostatniej modyfikacji
2020-12-22
Zawistowski Adam - Wiceprzewodniczący Rady
Data ostatniej modyfikacji
2020-12-22
Barciński Krystian
Data ostatniej modyfikacji
2020-12-22
Bartosiak Maciej
Data ostatniej modyfikacji
2020-12-22
Borecka Wioletta
Data ostatniej modyfikacji
2020-12-22
Cackowski Marek
Data ostatniej modyfikacji
2019-09-13
Chmiel Zbigniew
Data ostatniej modyfikacji
2020-12-22
Czerska Patrycja
Data ostatniej modyfikacji
2020-12-22
Głowacka Hanna - mandat wygaszony
Data ostatniej modyfikacji
2019-09-13
Gogol Magdalena
Data ostatniej modyfikacji
2020-12-22
Gręziak Jakub - mandat wygaszony
Data ostatniej modyfikacji
2019-09-13
Klażyński Wojciech
Data ostatniej modyfikacji
2020-12-22
Lorentowicz Łukasz
Data ostatniej modyfikacji
2020-12-22
Łoboda Iwona
Data ostatniej modyfikacji
2020-12-22
Niedziałek Adam
Data ostatniej modyfikacji
2020-12-22
Nowolecka Aneta
Data ostatniej modyfikacji
2020-12-22
Oborski Jarosław
Data ostatniej modyfikacji
2020-12-22
Podpłoński Robert
Data ostatniej modyfikacji
2020-12-22
Schubert - Figarska Wiesława
Data ostatniej modyfikacji
2020-12-22
Sylwestrzak Marta
Data ostatniej modyfikacji
2020-12-22
Szczerba Kazimierz
Data ostatniej modyfikacji
2020-12-22
Wierzchowski Marcin
Data ostatniej modyfikacji
2020-12-22
Wosińska Anna
Data ostatniej modyfikacji
2020-12-22
Wośko - Matryba Joanna
Data ostatniej modyfikacji
2019-09-13
Zięba Aleksandra-mandat wygaszony
Data ostatniej modyfikacji
2019-09-20
Zygrzak Artur
Data ostatniej modyfikacji
2020-07-28



<strong>strona główna</strong>
warszawa19115.pl
um.warszawa.pl
radawarszawy.um.warszawa.pl
deklaracja dostępności
<strong>kontakt</strong>
MENU
Dokumenty
Dąbrowski Jarosław - Przewodniczący Rady
Lipiński Marek - Wiceprzewodniczący Rady
Przychodzień -Schmidt Ewa - Wiceprzewodnicząca Rady
Zawistowski Adam - Wiceprzewodniczący Rady
Barciński Krystian
Bartosiak Maciej
Borecka Wioletta
Cackowski Marek
Chmiel Zbigniew
Czerska Patrycja
Głowacka Hanna - mandat wygaszony
Gogol Magdalena
Gręziak Jakub - mandat wygaszony
Klażyński Wojciech
Lorentowicz Łukasz
Łoboda Iwona
Niedziałek Adam
Nowolecka Aneta
Oborski Jarosław
Podpłoński Robert
Schubert - Figarska Wiesława
Sylwestrzak Marta
Szczerba Kazimierz
Wierzchowski Marcin
Wosińska Anna
Wośko - Matryba Joanna
Zięba Aleksandra-mandat wygaszony
Radni Dzielnicy
Zygrzak Artur

Wersja standardowa