Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy
Informacja o kanałach RSS Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP > Menu podmiotowe > Urzędy dzielnic > Wesoła > Rada Dzielnicy (kadencja 2010-2014) > Interpelacje i zapytania > Interpelacje i zapytania

Interpelacje i zapytania

  Drukuj
 

Typ:
Data:
Data od:
Data do:
Numer:
W sprawie:
Radny:
Klub:
Organ:
Dzielnica:
Kadencja:


Kluczowe wyrazy i wyrażenia
"Kurier Wolski" awizo bezpieczeństwo chodniki drogi rowerowe infrastruktura komunikacja niepełnosprawni obchody odpady odśnieżanie oświata oświetlenie place zabaw podwyżki pomniki przyrody pomoc społeczna przedszkola przedszkole szkoła ulice wiaty przystankowe wodociągi wycinka drzew

Nr Data Radny/Klub Radnych W Sprawie Pliki
240 02-10-2018 Małgorzata Zaremba likwidacji w os. Zielona –Grzybowa tzw. „przedeptów – ponowienie interpelacja
odpowiedź
239 01-10-2018 Małgorzata Zaremba stacji bazowych telefonii komórkowych zlokalizowanych na terenie Wesołej zapytanie
odpowiedź
237 27-09-2018 Małgorzata Zaremba uprzątnięcia odpadów zielonych zalegających przy ul. Wiśniowej interpelacja
odpowiedź
235 21-08-2018 Małgorzata Zaremba likwidacji rozlewiska w ul. Warszawskiej – ponowienie interpelacja
odpowiedź
234 21-08-2018 Małgorzata Zaremba wymiany słupów drewnianych na bardziej trwałe i funkcjonalne słupy betonowe interpelacja
odpowiedź
233 20-08-2018 Małgorzata Zaremba ciągłości funkcjonowania Przychodni nr 2 przy ul. Warszawskiej 55 interpelacja
odpowiedź
odpowiedź
231 21-06-2018 Małgorzata Zaremba utrzymania porządku przy kontenerze na odzież używaną zlokalizowanym u zbiegu ulic Piastowskiej i Warszawskiej Interpelacja
Odpowiedź
230 18-06-2018 Małgorzata Zaremba naprawy zapadniętego fragmentu chodnika u zbiegu ulic Kasprowicza i Dobrej interpelacja
odpowiedź
229 12-06-2018 Małgorzata Zaremba udrożnienia przejazdu na zwężonym odcinku ul. Piaskowej interpelacja
odpowiedź
228 12-06-2018 Małgorzata Zaremba uprzątnięcia odpadów wielkogabarytowych zeskładowanych przy ul. Wschodniej interpelacja
odpowiedź
226 07-05-2018 Małgorzata Zaremba utrzymania porządku w obrębie kontenerów na odzież używaną interpelacja
odpowiedź
225 07-05-2018 Małgorzata Zaremba niesatysfakcjonującej odpowiedzi na interpelację dot. brakującej wiaty na przystanku Brata Alberta 02 interpelacja
odpowiedź
odpowiedź
224 07-05-2018 Małgorzata Zaremba utrzymania porządku w obrębie kontenera na odzież używaną przy ul. Piaskowej interpelacja
odpowiedź
223 07-05-2018 Małgorzata Zaremba przeglądu i konserwacji hydrantów ulicznych interpelacja
odpowiedź
odpowiedź
222 16-04-2018 Małgorzata Zaremba utrzymania porządku w obrębie kontenera na elektroodpady interpelacja
odpowiedź
221 16-04-2018 Małgorzata Zaremba uprzątnięcia odpadów wielkogabarytowych interpelacja
odpowiedź
220 16-04-2018 Małgorzata Zaremba sprawie konserwacji i uzupełnienia zieleni wzdłuż pasa drogowego ul. Brata Alberta interpelacja
odpowiedź
219 16-03-2018 Małgorzata Zaremba synchronizacji godzin wyłączania oświetlenie ulicznego interpelacja
odpowiedź
218 12-03-2018 Małgorzata Zaremba ustawienia wiaty na przystanku Brata Alberta 02- ponowienie interpelacja
odpowiedź
217 16-02-2018 Małgorzata Zaremba przyłączenia dzielnicy Wesołej do systemu wodociągów Układu Centralnego zapytanie
odpowiedź
odpowiedź
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 
Rejestr zmian
 
jak korzystać z BIP | rejestr zmian | redakcja BIP | mapa serwisu | kontakt | dane osobowe