Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy
RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP > Menu podmiotowe > Urzędy dzielnic > Śródmieście > Zarząd Dzielnicy > Krzysztof Czubaszek - Burmistrz Dzielnicy Śródmieście

Krzysztof Czubaszek - Burmistrz Dzielnicy Śródmieście

  Drukuj
 

00-691 Warszawa
ul. Nowogrodzka 43, pok. 231

tel.: 22 443 92 00
faks: 22 443 94 94
e-mail: srodmiescie.burmistrz@um.warszawa.pl

 

 


Nota biograficzna

Absolwent polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim, podyplomowych studiów komunikacji społecznej i mediów w Instytucie Badań Literackich PAN oraz podyplomowych studiów menedżerskich na Wydziale Zarządzania UW. Na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim uzyskał stopień doktora nauk humanistycznych.

Od 2000 r. związany z warszawskim samorządem, w tym od 2003 r. jako pracownik Urzędu Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy. Przeszedł wszystkie szczeble kariery urzędniczej – był rzecznikiem prasowym, głównym specjalistą, naczelnikiem wydziału i zastępcą burmistrza Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy (w latach 2012–2015). Pełni funkcję burmistrza Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy od 30 maja 2017 r.

Za działalność w śródmiejskim samorządzie otrzymał wiele wyróżnień: złotą odznakę honorową Towarzystwa Przyjaciół Warszawy (TPW) za pracę społeczną i zasługi dla Warszawy, medal jubileuszowy TPW za szczególny wkład w rozwój tej organizacji oraz za prowadzenie różnorodnych działań na rzecz budowania majestatu Stolicy Rzeczypospolitej Polskiej, odznakę honorową Prezydenta Warszawy Stefana Starzyńskiego za działalność społeczną dla Warszawy, odznakę honorową Pamięci Krystyny Krahelskiej – Pamięci Powstania Warszawskiego 1944 za ocalanie od zapomnienia bohaterstwa żołnierzy i ludności cywilnej w Powstaniu Warszawskim, złotą odznakę honorową Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów za wybitne zasługi dla tego środowiska oraz medal za zasługi dla Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej.

Prywatnie interesuje się historią i literaturą, w tym szczególnie życiem i twórczością francuskiego pisarza Juliusza Verne’a. Żonaty, ma dwóch synów.

 
 
Wprowadził Świeca Jakub (Gabinet Prezydenta (GP)) 17-10-2007
Aktualizujący Piekarzewska Paulina (Dzielnica Śródmieście) 12-12-2018
Zatwierdzający Kozłowski Marcin (Dzielnica Śródmieście) 12-12-2018
Publikujący Zawodnik-Moranowicz Ewa (Gabinet Prezydenta (GP)) 12-12-2018
Liczba odwiedzin: 25794
Rejestr zmian
 
jak korzystać z BIP | rejestr zmian | redakcja BIP | mapa serwisu | kontakt | dane osobowe