Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy
RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP > Menu podmiotowe > Urzędy dzielnic > Bielany > Rada Dzielnicy (kadencja 2014-2018) > Komisje > Komisje Rady Dzielnicy Bielany

Komisje Rady Dzielnicy Bielany

  Drukuj
 

Komisja Architektury, Planowania Przestrzennego i Ochrony Środowiska:

  1. Daniel Pieniek - Przewodniczący Komisji
  2. Iwona Walentynowicz - Wiceprzewodnicząca
  3. Wojciech Borkowski
  4. Tomasz Herbich
  5. Natalia Krupa
  6. Stefan Kulesza
  7. Anna Neska
  8. Magda Oleś
  9. Ilona Popławska
  10. Joanna Radziejewska
  11. Joanna Tomaszewska
  12. Jan Zaniewski

Komisja Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego:

  1. Łukasz Jan Świderski - Przewodniczący Komisji
  2. Piotr Ślaski - Wiceprzewodniczący Komisji
  3. Teresa Renata Banasiak
  4. Wojciech Borkowski
  5. Stefan Kulesza
  6. Anna Neska
  7. Szczepan Szczepański
  8. Michał Świderski
  9. Robert Wróbel

Komisja Budżetu i Inwestycji:

  1. Maciej Chmielewski - Przewodniczący Komisji
  2. Stefan Kulesza - Wiceprzewodniczący Komisji
  3. Wojciech Borkowski
  4. Tomasz Herbich
  5. Magda Oleś
  6. Małgorzata Poręba
  7. Joanna Radziejewska
  8. Łukasz Jan Świderski
  9. Robert Wróbel
  10. Jan Zaniewski

Komisja Kultury,Sportu i Promocji:

  1.  Daniel Pieniek - Wiceprzewodniczący Komisji
  2.  Teresa Renata Banasiak
  3.  Magda Oleś
  4.  Ilona Popławska
  5.  Emilia Romanik
  6.  Jakub Roszkowski
  7.  Szczepan Szczepański
  8.  Piotr Ślaski
  9.  Robert Wróbel

Komisja Mieszkaniowa:

  1. Tomasz Herbich - Przewodniczący Komisji
  2. Teresa Renata Banasiak - Wiceprzewodnicząca Komisji
  3. Natalia Krupa
  4. Małgorzata Poręba
  5. Łukasz Jan Świderski
  6. Iwona Walentynowicz
  7. Ryszard Zakrzewski

Komisja Oświaty:

  1. Ilona Popławska - Przewodnicząca Komisji
  2. Iwona Walentynowicz - Wiceprzewodnicząca Komisji
  3. Maciej Chmielewski
  4. Natalia Krupa
  5. Daniel Pieniek
  6. Małgorzata Poręba
  7. Michał Świderski
  8. Sławomir Umiński
  9. Ryszard Zakrzewski

Komisja Rewizyjna:

  1. Stefan Kulesza - Przewodniczący Komisji
  2. Anna Neska - Wiceprzewodnicząca Komisji
  3. Maciej Chmielewski
  4. Natalia Krupa
  5. Jakub Roszkowski
  6. Piotr Ślaski
  7. Iwona Walentynowicz

Komisja Samorządowa i Dialogu Społecznego:

  1. Joanna Radziejewska - Przewodnicząca Komisji
  2. Sławomir Umiński - Wiceprzewodniczący Komisji
  3. Anna Czarnecka
  4. Anna Neska
  5. Daniel Pieniek
  6. Piotr Ślaski
  7. Michał Świderski
  8. Joanna Tomaszewska
  9. Ryszard Zakrzewski

Komisja Zdrowia, Rodziny i Pomocy Społecznej:

  1. Wojciech Borkowski - Przewodniczący Komisji
  2. Ilona Popławska - Wiceprzewodnicząca Komisji
  3. Teresa Renata Banasiak
  4. Anna Czarnecka
  5. Daniel Pieniek
  6. Małgorzata Poręba
  7. Emilia Romanik
  8. Szczepan Szczepański
  9. Łukasz Jan Świderski
 
 
Wprowadził Zawodnik-Moranowicz Ewa (Gabinet Prezydenta (GP)) 16-12-2014
Aktualizujący Piórecka Bogumiła (Dzielnica Bielany) 15-09-2017
Zatwierdzający Piórecka Bogumiła (Dzielnica Bielany) 15-09-2017
Publikujący Zawodnik-Moranowicz Ewa (Gabinet Prezydenta (GP)) 15-09-2017
Liczba odwiedzin: 7159
Rejestr zmian
 
jak korzystać z BIP | rejestr zmian | redakcja BIP | mapa serwisu | kontakt | dane osobowe