Biuletyn Informacji Publicznej m.st. Warszawy

RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP > Menu podmiotowe > Urzędy dzielnic > Mokotów > Rada Dzielnicy (kadencja 2014-2018) > Komisje > Komisje Rady Dzielnicy Mokotów

Komisje Rady Dzielnicy Mokotów

  Drukuj
 

Komisja Rewizyjna

  1. Łukasz Tkacz – Przewodniczący
  2. Marek Rojszyk – Wiceprzewodniczący
  3. Tomasz Szczegielniak – Wiceprzewodniczący
  4. Krzysztof Sosnowski
  5. Joanna Szymańska
  6. Grażyna Żak

Komisja Bezpieczeństwa, Porządku Publicznego i Przeciwdziałania Patologiom Społecznym

  1. Marcin Gugulski – Przewodniczący
  2. Ewa Szaniewska – Wiceprzewodnicząca
  3. Hanna Brózda 
  4. Izabella Czaplińska
  5. Dorota Długosz - Janiak 
  6. Patryk Górski

Komisja Budżetu i Finansów

  1. Remigiusz Grodecki – Przewodniczący
  2. Marek Rojszyk – Wiceprzewodniczący
  3. Łukasz Tkacz – Wiceprzewodniczący
  4. Hanna Brózda
  5. Jacek Malinowski
  6. Michał Mycka
  7. Ewa Szaniewska
  8. Maria Szreder
  9. Witold Wasilewski

Komisja Gospodarki Komunalnej i Inżynierii Miejskiej

  1. Michał Mycka – Przewodniczący
  2. Maria Maciejewska  – Wiceprzewodnicząca
  3. Andrzej Milewski – Wiceprzewodniczący
  4. Monika Czerniewska 
  5. Miłosz Górecki
  6. Tomasz Szczegielniak

Komisja Kultury i Nazewnictwa

  1. Maria Szreder – Przewodnicząca
  2. Radosław Sosnowski – Wiceprzewodniczący
  3. Joanna Balińska
  4. Hanna Brózda
  5. Patryk Górski
  6. Hanna Kosowska

Komisja Ładu Przestrzennego i Ochrony Środowiska

  1. Krzysztof Sosnowski – Przewodniczący
  2. Remigiusz Grodecki – Wiceprzewodniczący
  3. Marek Rojszyk – Wiceprzewodniczący
  4. Monika Czerniewska 
  5. Małgorzata Drop
  6. Michał Mycka
  7. Jacek Ozdoba
  8. Witold Wasilewski

Komisja Oświaty

  1. Barbara Kozłowska – Przewodnicząca
  2. Maria Maciejewska – Wiceprzewodnicząca
  3. Radosław Sosnowski – Wiceprzewodniczący
  4. Małgorzata Drop
  5. Marcin Gugulski
  6. Krzysztof Sosnowski
  7. Maria Szreder
  8. Joanna Szymańska
  9. Witold Wasilewski

Komisja Sportu i Turystyki

  1. Patryk Górski – Przewodniczący
  2. Hanna Kosowska – Wiceprzewodnicząca
  3. Joanna Balińska
  4. Hanna Brózda 
  5. Andrzej Milewski
  6. Radosław Sosnowski
  7. Marcin Stępień

Komisja Spraw Statutowych i Polityki Lokalnej

  1. Marek Rojszyk – Przewodniczący
  2. Jacek Ozdoba – Wiceprzewodniczący
  3. Marcin Stępień – Wiceprzewodniczący
  4. Monika Czerniewska 
  5. Miłosz Górecki
  6. Marcin Gugulski

Komisja Zdrowia, Pomocy Społecznej i Rodziny

  1. Dorota Długosz – Janiak – Przewodnicząca
  2. Maria Maciejewska – Wiceprzewodnicząca
  3. Grażyna Żak – Wiceprzewodnicząca
  4. Izabella Czaplińska
  5. Barbara Kozłowska
  6. Jacek Ozdoba

Komisja Mieszkaniowa w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy

  1. Maria Maciejewska – Przewodnicząca
  2. Jacek Malinowski – Wiceprzewodniczący
  3. Joanna Szymańska – Wiceprzewodnicząca
  4. Izabella Czaplińska
  5. Dorota Długosz - Janiak
  6. Grażyna Żak
 
 
Wprowadził Zawodnik-Moranowicz Ewa (Gabinet Prezydenta (GP)) 10-12-2014
Aktualizujący Midak Sebastian (Dzielnica Mokotów) 25-04-2016
Zatwierdzający Klimek Jacek (Dzielnica Mokotów) 25-04-2016
Publikujący Zawodnik-Moranowicz Ewa (Gabinet Prezydenta (GP)) 25-04-2016
Liczba odwiedzin: 4842
Rejestr zmian
 
jak korzystać z BIP | rejestr zmian | redakcja BIP | mapa serwisu | kontakt